چهارشنبه 1402/02/27 - 13:21
جانشین سپاه امام رضا(ع) خراسان رضوی :

اجرای پروژه های آبرسانی در ۳۴ روستای استان خراسان رضوی

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا(ع) احداث پروژه آبرسانی در ۳۴ روستای خراسان رضوی، تسهیلات اشتغالزایی تا اجرای طرح محرومیت زدایی را بخشی از فعالیت های بسیج سازندگی استان در رفع مشکلات مردم در حوزه معیشتی و تامین آب شرب برشمرد.

جانشین فرماندهی سپاه امام رضا خراسان رضوی در بازدید از پروژه های آبرسانی شهرستان بردسکن گفت: در راستای اجرای پروژه‌های محرومیت زدایی بسیج سازندگی سپاه امام رضا خراسان رضوی در سطح چهار شهرستان استان و در ۳۴ روستا پروژه های آبرسانی را در حال اجرا دارد.
،سردار علی اکبر افراسیابی عنوان کرد: خوشبختانه پروژه های آبرسانی در شهرستان بردسکن از یک پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار است و در مجموع اقدامات انجام شده رضایت بخش می باشد. وی با بیان اینکه اجرای برخی از پروژه ها نیاز به همکاری و مشارکت مردم و روسای ادارات می‌باشد افزود: بنای ما بر این است که بخشی از این پروژه ها را تا قبل از گرم شدن هوا به اتمام برسانیم.جانشین فرماندهی سپاه امام رضا خراسان رضوی از شرکت آب و فاضلاب استان خواست در بحث تهیه نقشه و تامین اعتبار پروژه های آبرسانی همکاری لازم را داشته باشد تا بتوانیم هرچه سریعتر پروژه های آبرسانی استان را به اتمام برسانیم تا بخشی از مشکلات مردم در فصل تابستان در حوزه تامین آب شرب مرتفع شود. سردار افراسیابی به کمک های مومنانه در استان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه سپاه در همه حوزه ها پای کار می باشد و هر جا که نیاز به کمک سپاه باشد ورود پیدا می‌کند. وی کمک به ساخت مسکن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، احداث پنل های خورشیدی، تسهیلات اقتصاد مقاومتی به منظور درآمد خانوارها در روستاها و تثبیت و ماندگاری آنها و کمک در بخش کشاورزی با هدف ارتقای بهره وری توسط بسیج مهندسین کشاورزی را از جمله مهمترین فعالیت های سپاه اعلام کرد.

با تکمیل پروژه های آبرسانی، ۱۶ روستا از آب شرب برخوردار می شوند.

در ادامه این گفتگو فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بردسکن گفت: در حوزه شهرستان بردسکن ۸ پروژه آبرسانی در حوزه اصلاح شبکه انتقال، خط توزیع و احداث مخزن در حال اجرا است که در همین راستا در حوزه اصلاح شبکه توزیع ۳۸ کیلومتر و در اجرای خط انتقال از شهر آباد به عبدل آباد به طول 7 هزار و 400 متر و ۳ مخزن آب در روستاهای درونه، ظاهراباد و محمد آباد و سه ایستگاه پمپاژ نیز در شهر آباد، ظاهرآباد و محمد آباد در حال اجرا می باشد که با بهره برداری از این پروژه ها ۱۶ روستای شهرستان بردسکن از اجرای پروژه های آبرسانی برخوردار خواهند شد.

سرهنگ پاسدار علیرضا جنیدی اعتبار تخصیص یافته شده برای اجرای این پروژه ها را ۳۰ میلیارد تومان اعلام کرد و از حضور سردار افراسیابی در بازدید از پروژه های آبرسانی این شهرستان نیز قدردانی کرد و گفت: خوشبختانه با اقدامات انجام شده توانسته ایم بخشی از پروژه ها را به مرحله تکمیل برسانیم که دو پروژه آن انشاالله تا قبل از گرم شدن هوا مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.