یکشنبه 1402/01/27 - 13:52
در کاشمر:

راه اندازی بازارچه سنتی و دائمی فروش محصولات اقتصاد مقاومتی در کاشمر

راه اندازی بازارچه سنتی و دائمی فروش محصولات اقتصاد مقاومتی در کاشمر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی سپاه امام رضا علیه السلام استان خراسان رضوی؛این بازارچه به همت بسیج سازندگی سپاه ناحیه کاشمر و با همکاری بانوان صندوق های قرض الحسنه بسیج سازندگی این شهرستان در راستای حمایت از تولید کنندگان مشاغل خرد و مشاغل خانگی در محل امام زاده سید مرتضی راه اندازی شده است.

در این بازارچه محصولات متنوع فعالان و تولیدکنندگان در حوزه اقتصاد مقاومتی در معرض فروش گذاشته شده است تا امکان عرضه آن به شکل بومی و شهرستانی فراهم شود.

 این بازارچه به صورت غرفه بندی تقسیم شده و هر غرفه در اختیار یکی از تولید کنندگان قرار میگیرد.

 صنایع دستی، خشکبار، صنایع تبدیلی و تکمیلی، شوریجات و شیرینجات سنتی، گیاهان دارویی، پوشاک سنتی، سنگتراشی، صنایع چرم و چوب، غذا‌های بومی و محلی، گل و گیاه و همچنین اقلام ضروری طرح تنظیم بازار را از انواع محصولات ارایه شده در بازارچه دائمی فروش محصولات اقتصاد مقاومتی معرفی کرد.

این بازارچه به مدت یک ماه برپاست و مردم با مراجعه به این بازارچه ضمن بازدید می‌توانند محصولات مورد نیاز خود را به صورت مستقیم از تولید کننده خریداری کنند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.