دوشنبه, 04/02/1399 - 12:41 khrazavi-admin
فرمانده سپاه درگز خبر داد:

 توزیع ۶ تن برنج بین نیازمندان درگزی و آسیب‌دیدگان کرونا

فرمانده سپاه درگز گفت: به همت قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی درگز، 6 تن برنج معادل 600 کیسه 10 کیلویی با ارزشی بالغ بر 80 میلیون تومان بین نیازمندان درگزی و آسیب دیدگان از کرونا توزیع شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خراسان رضوی؛ سرهنگ پاسدار محمدرضا غفاری در گفت‌وگو با خبرنگار ما از توزیع مواد غذایی بین آسیب دیدگان کرونا در سطح شهر درگز و بخش های تابعه خبر داد.

وی عنوان کرد: به همت قرارگاه محرومیت زدایی بسیج سازندگی درگز، مقدار 6 تن برنج معادل 600 کیسه 10 کیلویی و با ارزشی بالغ بر 80 میلیون تومان تهیه و بین نیازمندان درگزی توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج درگز گفت: توزیع این اقلام در قالب رزمایش کمک مومنانه و در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری بوده است؛ فرماندهان حوزه های مقاومت بسیج پس از شناسایی و اولویت بندی نیازمندان بخش های تابعه خود، اقلام فوق را به ترتیب اولویت توزیع خواهند کرد.

غفاری خاطرنشان کرد: خوشبختانه بسیج و سپاه عملکرد بسیار مطلوبی را در خدمت رسانی به مردم و محرومین از خود نشان داده است و انشالله با کمک های خیرین و مردم عزیز، این کمک ها در مناسبت های مختلف همچنان ادامه خواهد داشت.