شنبه, 03/31/1399 - 14:58 khrazavi-admin

اعزام گروه جهادی سردار شهید عصمتی انابد به دورترین روستای عشایری شهرستان بردسکن

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بردسکن گفت: به همت حوزه مقاومت بسیج امام رضا (ع) بخش انابد گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید عصمتی با حضور در روستای محمد زورآب دورترین روستای منطقه عشایری بخش انابد به کمک یک خانواده نیازمند شتافتند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خراسان رضوی؛ سرهنگ علیرضا جنیدی در گفتگو با خبرنگار ما گفت افزود: دراین اردوی 3 روزه 40 نفر از بسیجیان گروه جهادی پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید عصمتی انابد برای احداث دیوار یک باب منزل مسکونی خانواده نیازمند به روستای محمد زورآب دورترین منطقه عشایری بخش انابد حضور پیدا کردند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم ترین ماموریت بسیج در روستاها رفع محرومیت با اجرای کارهای عمرانی و فرهنگی است گفت: در شهرستان بردسکن 30 گروه جهادی شناسنامه دار به تعداد بیش از هزار نفر وجود دارد که سال گذشته این گروهها توانستند در عرصه های مختلف عمرانی، فرهنگی و پزشکی 2 هزار و 500 نفر روز در قالب اردوهای جهادی به مناطق محروم و دور دست شهرستان بردسکن اعزام شوند و در واقع اردوهای جهادی باعث تقویت روحیه خدمت رسانی می شود.

فرمانده سپاه بردسکن گفت: امسال هم برنامه داریم با همین تعداد گروههای جهادی فعال تاپایان سال بیش از 2 هزار نفر روزدر عرصه های مختلف اردوی جهادی برگزار کنیم.

سرهنگ جنیدی گفت:گروههای جهادی با حضور در مناطق روستایی و کمک به خانواده های نیازمند امید را به آنها برمی گردانند و سپاه و بسیج سازندگی از ارگان هایی هستند که همیشه حامی جهادگران و امیدی برای مردم نیازمند در مناطق محروم می باشند.