سه شنبه, 03/27/1399 - 11:39 khrazavi-admin
توسط بسیج سازندگی سپاه ناحیه بردسکن صورت گرفت؛

افتتاح ۵ مسکن محرومین در روستای سنگ پیر بخش مرکزی بردسکن

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بردسکن گفت: ساخت ۵ خانه محرومین که در سیل سال گذشته آسیب دیده بود، بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان هزینه داشته که سهم هر خانه ۸۰ میلیون تومان میباشد‌.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خراسان رضوی؛ سرهنگ دوم پاسدار علی عبا‌سنیا اظهارداشت: از مبلغ ۸۰ میلیون تومان، ۶۰ میلیون تومان آن تسهیلات بنیادمسکن و وام بلاعوض بوده و مبلغ ۱۵ میلیون تومان آن نیز آورده ناحیه عمار مشهد میباشد.

وی با بیان اینکه خانه های ساخته شده توسط نیروهای جهادی ناحیه عمار مشهد در متراژ ۴۳ متری و ۶۵ متری میباشد افزود: متاسفانه در سیل سال گذشته شاهد تخریب منازل محرومین در روستاهای شهرستان بودیم که با ورود نیروهای جهادی توانستیم امید را به خانه های محرومین بیاوریم.

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه بردسکن بیان کرد: بسیج و سپاه همواره به عنوان نیروی پای کار انقلاب اسلامی که برخاسته از بطن مردم است مطرح بوده و همین مردمی بودن سبب شده تا دشمنان نظام و انقلاب در برهه‌های مختلف پس از تشکیل بسیج احساس خطر کنند و به تبلیغات منفی علیه آن دست بزنند.

وی افزود: سپاه و بسیج سازندگی از ارگان‌هایی هستند که همیشه حامی جهادگران و امیدی برای مردم نیازمند در مناطق محروم بوده است روزی در میدان نبرد هشت سال دفاع مقدس نقش آفرینی کرد و امروز هم در کنار محرومین به یاری آنها شتافته است.

مسئول بسیج سازندگی سپاه بردسکن گفت: یکی از مهمترین ماموریت بسیج در چند سال اخیر رفع محرومیت در روستاها با اجرای کارهای عمرانی و فرهنگی است.