پنجشنبه, 03/22/1399 - 15:13 khrazavi-admin
مسئول بسیج سازندگی کشور:

گروه‌های جهادی نبض تپنده انقلاب هستند

مسئول بسیج سازندگی کشور گروه‌های جهادی را نبض تپنده انقلاب در جنگ اقتصادی دانست و افزود: جهادگران مسیر رزمندگان دفاع مقدس را دنبال می‌کنند و فقط میدان جنگ عوض شده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج سازندگی خراسان رضوی؛ محمد زهرایی اموز در دیدار با خانواده شهید جهادگر محمد رضا کلاته مولا در مشهد  بیان کرد: عرصه دفاع مقدس عرصه سخت نظامی بود که ۶۰ کشور برابر ما صف کشیده بودند و جنس جهاد تفنگ و خاکریز بود و جوانان برای دفاع از کیان وناموس و ارزش‌های اسلامی به میدان آمدند.

وی افزود: بعد از تمام شدن این عرصه به فرموده رهبرمعظم انقلاب عرصه فرمانده پروری و مدیر پروری برای نسل آینده را نباید از دست بدهیم. 

وی خاطرنشان کرد: الگوی جهادی و خدمت رسانی به مردم جایگزین دفاع مقدس شده است. ما شاهدیم که نسل دهه ۶۰ و ۷۰ ما جنس جدید دفاع را تعریف کردند. جنس دفاع ما با توجه به شرایط کنونی و تحریم‌های دشمن مبارزه با فقر ومحرومیت زدایی است. سلاح ما در حال حاضر بیل و کلنگ و تبییت گفتمان انقلاب است.

زهرایی در ادامه سخنان خود افزود:  گسترش جریان ناب انقلاب طوری بود که از سال ۷۹  از تعداد ۴۹ گروه جهادی به 18 هزار گروه افزایش یافت.

وی  گروه‌های جهادی را نبض تپنده انقلاب در جنگ اقتصادی دانست و افزود: جهادگران مسیر رزمندگان دفاع مقدس را دنبال می‌کنند فقط میدان جنگ عوض شده است.

مسئول بسیج سازندگی کشور گفت: ما برای شناساندن شهدا به مردم و مسئولین کنگره شهدای جهادی را می‌خواهیم تشکیل بدهیم.

گفتتی است در پایان؛ بسیج سازندگی قول بازسازی منزل خانواده این شهید را دادند.